Аудиторія

У найрейтинговішому політичному ток-шоу країни аудиторія в студії програми складається з 50 студентів провідних вищих навчальних закладів України. Найкращі студенти не тільки беруть участь як глядачі, але мають можливість вступити в полеміку з відомими політиками, державними діячами та журналістами під час прямого ефіру.

Для найкращих студентів діє «Клуб Великої політики», де:

1.Члени Клубу є постійними учасниками передачі, що виходить у п'ятничний прайм-тайм на найрейтинговішому каналі України

2. Члени Клубу мають можливість не тільки брати участь у дискусіях з гостями студії безпосередньо під час прямого ефіру, але і продовжувати спілкування з учасниками ток-шоу у рекламних паузах або на сторінках сайту Клубу

3. Члени Клубу  мають можливість спілкування на сайті ток-шоу  з іншими учасниками Клубу, відомими політичними діячами, журналістами та іншими цікавими людьми

4.Члени Клубу мають можливість висловлювати свої погляди на суспільно-політичне життя країни на сторінках свого блогу або на форумі на сайті "Великої політики"

Надіслати новину

Якщо Ви дізналися про щось дуже важливе і бажаєте, щоб про це дізналися всі - надсилайте цю новину нам. Ми навіть можливо зробимо її темою для наступного випуску «Велика політика з Євгенієм Кисельовим».

Поставити питання

Напишіть нам своє питання і якщо воно буде осмисленим і коректним, то ми відповімо на нього.

Стрічка новин