Про проект

Загальний опис проекту

Проект передбачає створення популярної телевізійної програми для обговорення найбільш актуальних суспільно-політичних проблем України.

Тривалість чистого ефіру: 2 години 45 хвилин

Періодичність: щотижнева

Вихід трансляції: прямий ефір

 

Схема ток-шоу складається з 3-х блоків:

1-й блок: "ВІП-гість та журналісти". ВІП-гостем стає н'юзмейкер тижня, який відповідає на запитання ведучого, українських та закордонних журналістів.

2-й блок: Круглий стіл. Блок передбачає винесення на фахове та експертне обговорення  актуальної події з соціально-політичного життя держави.

3-й блок: Дуель.  До дискусії запрошуються по 3-4 гостя на кожну з протилежних сторін. Формат блоку передбачає можливий вихід головних опонентів до трибун та підтримка і доповнення позиції з боку однодумців.

 

Аудиторія в студії складається з 50 студентів провідних вищих навчальних закладів України. Найкращі студенти не тільки беруть участь як глядачі, але мають можливість вступити в полеміку з відомими політиками, державними діячами та журналістами під час прямого ефіру.

В ток-шоу бере участь Віп-глядач, роль якого відводиться громадським діячам, представникам шоу-бізнесу, працівникам культури. Він має право у будь-який момент вступати в полеміку з гостями студії. Його завдання – бути голосом народу, оцінити хід дискусії зі сторони та висловити своє, неполітичне бачення сказаного в студії.

 

Категорії учасників:

- ведучий програми Євгеній Кисельов

- основні учасники програми: представники Адміністрації Президента, представники Кабінету Міністрів України; народні депутати ВРУ; керівники різних відомств; представники політичних сил, що не увійшли в нинішній склад ВРУ; соціологи, економічні та політичні експерти; відомі публічні особистості; представники культури,  спорту, шоу-бізнесу, тощо

- студенти провідних ВНЗ України

Надіслати новину

Якщо Ви дізналися про щось дуже важливе і бажаєте, щоб про це дізналися всі - надсилайте цю новину нам. Ми навіть можливо зробимо її темою для наступного випуску «Велика політика з Євгенієм Кисельовим».

Поставити питання

Напишіть нам своє питання і якщо воно буде осмисленим і коректним, то ми відповімо на нього.

Стрічка новин